Carl F. Bucherer

 Výrobce hodinek Carl F. Bucherer sídlící v Lucernu, vedený Saschou Moeri, vyrábí a prodává hodinky, které kombinují tradiční a progresivní hodnoty společnosti. Značka Carl F. Bucherer  byla integrována do Bucherer Montres S.A. Bucherer Montres S.A. je nezávislá společnost v rámci skupiny Bucherer s více než devadesáti letou zkušeností ve výrobě vysoce kvalitních chronometrů. V roce 2001 byla značka Carl F. Bucherer  mezinárodně uvedená na trh s úmyslem dát více strategického důrazu na výrobní dovednosti, které byly zavedeny od roku 1919. Značka byla pojmenována po průkopnickém zakladateli Carlu Friedrichu Buchererovi a kombinuje nejlepší šperkařské a hodinářské dovednosti.

Tato značka hodinek pocházející ze středního Švýcarska má svou vlastní manufakturu ve Ste-Croix v kantonu Vaud a další výrobní místo v Lengnau v kantonu Bern. Vyrábí progresivní a nadčasové chronometry v tzv. high-end segmentu, které jsou plně zaměřeny na bezchybnou kvalitu a elegantní estetiku. Společnost má silnou mezinárodní účast se svými dceřinými společnostmi na klíčových trzích jak je Hong Kong, Japonsko, Tchaj-wan, USA a od června tohoto roku také Čína. Značka skupiny Bucherer má také silnou prodejní síť  v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Značka Bucherer presentuje celkem čtyři odlišné rodiny hodinek:  Patravi představují technologické vůdčí postavení s progresivní estetikou, Manero hodinářskou odbornost s moderní klasikou, dámské Alacria náleží do šperkařské hodinářské rodiny a Adamavi reprezentuje nadčasovou jednoduchost stejně jako mechanickou spolehlivost.

http://www.carl-f-bucherer.com/


 


Hlavní navigace: