Oris

ORIS - švýcarské mechanické hodinky, které předstihly svou dobu 
Mechanické hodinky - hodinky, které nejsou poháněné baterií - jsou nejryzejší formou časomíry. Tradiční hodinářská znalost spojená s nejnovější technologií umožňuje výrobu unikátních hodinek, jejichž hodnota je obdivovaná po celém světě. Popularita těchto fascinujících strojků v éře jednotvárné všudypřítomné elektroniky neustále roste. 
Již celé století je toto pro značku Oris hlavním mottem. Oris byl vždy věrný mechanické technologii, jak velí tradice švýcarského hodinářství. Loajalita k tradici ovšem neznamená stagnaci, ale i neustálou inovaci. Proto Oris i v této moderní době ukazuje směr mechanickým hodinkám, držíc se na špici díky pravidelnému vývoji, nezpochybnitelné kvalitě, typickému designu a atraktivnímu poměru kvalita/cena. 
Hodinky tří světů Oris - sport, letectví a kultura - jsou charakteristické svým dynamickým a elegantním designem, propojeným s nejvyspělejší technologií. Tato nadčasová kombinace je jednoduše označována jako „High-mech". Pro Oris, který je věren svému ideálu mechanických hodinek, je charakteristický červený rotor, viditelný na první pohled zadním proskleným víčkem.Hlavní navigace: