Tissot

Švýcarská hodinářská značka Tissot, se svým podpisem "zlepšovatele tradice", je průkopníkem řemeslného zpracování a inovace od svého založení v roce 1853. Dnes je členem Swatch Group, největšího světového výrobce a distributora hodinek. Inovace značky Tissot spočívá ve vývojí high-tech výrobků, speciálních materiálů a pokročilým funkcím. Jednou z nejznámějších modelových řad značky je dotyková řada T-Touch a T-Touch Expert s mnoha funkcemi, které jednoduše ovládáte pomocí dotykového displeje. Najdete mezi nimi také třeba výškoměr, počasí i kompas. 

Jako oficiální časomíra a partner MotoGP, FIBA, AFL, CBA, a Mistrovství světa v cyklistice, šermu a ledním hokeji se Tissot zavazuje respektovat tradici, což zvýrazňuje jeho základní hodnoty výkonu, preciznosti a nové standardy.

Od roku 1853 až k dnešním dnům Tissot neustále překvapuje a snaží se potěšit své příznivce inovací produktu. Od jeho prvních kapesních hodinek se dvěmi ciferníky až po revoluční technologii dotykové obrazovky T-Touch hodinek představil Tissot řadu prvenství, pokud jde o technologie materiálů a design – dokonce se objevily hodinky z kamene, dřeva a perly.

http://www.tissot.ch/Hlavní navigace: